Hakkımızda

1884 yılından beri lüks segmentte sürdürülebilir mükemmelliği arzulayan BVLGARI, vital enerji bütünlüğünün ve uyumunun birer yansıması olan BVLGARI Guest Collection ile bir otel odasından beklenen bütün duyuları ve hisleri canlandırmaya yönelik kozmetik ürünleri yarattı.

BVLGARI Parfümörlerinin tasarladığı Guest Collection, zarafetinize ve ruhunuza hitap ederken benzersiz kokuları ile hazırlanan içeriğiyle yaşam enerjinizi ve güzelliğinizi bir bütün olarak yaşatır.

MP Dış Ticaret ve Danışmanlık Ltd; BVLGARI’nin sunmuş olduğu bu ayrıcalığı: - Azerbaycan, Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Irak, Ürdün, Katar, Kazakistan, Kuveyt, Lübnan, Mısır, Oman, Pakistan, Suudi Arabistan, Şeyseller, Türkiye, Turkmenistan’da tek yetkili distribütör olarak seçkin otellere ulaştırmaktadır;
İstanbul (Merkez Ofis), Dubai, Riyad ve Kahire’de yapılandırmasını tamamlamış olan MP Dış Ticaret ve Danışmanlık Ltd Şti ; Yenilikçi yaklaşımı ve kusursuz hizmet felsefesi ile en seçkin Otellerin müşterilerine BVLGARI Lüksünü yaşatmaktadır.

BVLGARI ile iş ortaklığı serüvenine 2010 yılında Türkiye ile başlayan, 2011 Yılında Azerbaycan ve Kazakistan'ın ilavesi ile yetkili olduğu ülkeleri genişleten MP; 2012 Yılında BVLGARI tarafından Türkiye tek yetkili distribütörü olarak atanmıştır.

Takip eden senelerde Kıbrıs ve Mısır'daki lüks otellerle buluşan ve müşteri deneyimini zenginleştirme başarısını sürdürülebilir biçimde devam ettiren MP Dış Ticaret ve Danışmanlık Ltd Şti, 01.01.2016 itibariyle 17 ülkeye aktif olarak servis vermektedir.

Kurumsal ve bireysel performans değerlendirme sürecini İstanbul, Dubai, Riyad ve Kahire’deki yapılandırılmalarında teknolojik altyapısı ile uygulayan MP; aynı zamanda stratejik hedeflerini ve değerlerini, tüm organizasyonlarına ve çalışanlarına aktararak değerlendirme sürecinde katılımcı ve çözüm odaklı bir iş ağı oluşturmuştur.

İşbirliği yaptığı otellerle şeffaf, katılımcı ve karşılıklı güvene dayalı iletişim kuran MP; İstanbul, Dubai, Riyad ve Kahire’deki depolama ve dağıtım ağı ile çalıştığı lüks oteller için profesyonel ve ekonomik lojistik değerler de yaratmaktadır. Sürdürülebilir mükemmeliyetçilik prensibini temsil ettiği kurumun kültürünün odağına yerleştiren ve uygulamalarının yayılımını tüm yapılandırılmalarında uygulayan MP, işbirlikçilerinin değerlerine yatırım yapma vizyonunu benimsemiştir.