Hakkımızda

MP Dış Ticaret ve Danışmanlık Ltd. Şti. 2010 yılında, lüks segmentte sürdürülebilir mükemmelliği arzulayan marka BVLGARI ile ortaklığına başlamıştır.

Bilindiği üzere 1884 yılından bu yana lüks segmentte varlığını sürdüren BVLGARI, yaşam enerjisinin bütünlüğü ve uyumunun bir yansıması olarak “BVLGARI Guest Collection”'ı yarattı. BVLGARI Luxury uzmanları tarafından tasarlanan Guest Collection, eşsiz kokuların eşsiz karışımı ile vazgeçilemeyecek deneyimi yaşatmaktadır.

2011 yılında MP portföyüne Azerbaycan ve Kazakistan’ı da ekleyerek 2012 yılı itibari ile “MP Türkiye Münhasır Distribütörü” olarak atanmıştır. Sonraki yıllarda MP, müşteri deneyimini Kıbrıs ve Mısır pazarlarına ulaşarak, sürdürülebilir bir şekilde kanıtlamıştır. 01.01.2016 tarihi itibariyle MP, 17 ülkede hizmet vermektedir.

MP Dış Ticaret ve Danışmanlık Ltd. Şti., BVLGARI deneyimini son zamanlarda Azerbaycan, Bahreyn, Mısır, Irak, Ürdün, Kazakistan, Suudi Arabistan Krallığı, Kuveyt, Lübnan, Umman, Pakistan, Katar, Seyşeller, Türkiye, Türkmenistan ve BAE münhasır distribütörü olarak sunmaya devam etmektedir.

MP Dış Ticaret ve Danışmanlık Ltd. Şti., kurumsal ve bireysel performans değerlendirme sürecini İstanbul, Dubai, Riyad ve Kahire ofislerinde yapılandırılmış bir teknolojik altyapı ile uygulamaktadır. Stratejik hedef ve değerleri tüm katılımcılara çözüm odaklı olarak aktarmaktadır. MP ayrıca İstanbul, Riyad, Dubai ve Kahire'deki depoları aracılığıyla ortakları için şeffaf, katılımcı bir işbirliği ile güçlü bir lojistik ağı oluşturmaktadır. MP'nin en yüksek önceliği, müşterilere, çalışanlara, hissedarlara, iş ortaklarına,  MP'nin yaşadığı ve faaliyet gösterdiği topluluklara etik ortamlarda katma değer sağlamaktır.

MP Dış Ticaret ve Danışmanlık Ltd. Şti., 2021 yılı itibariyle yine lüks segmentinde yüzyıllık köklü bir İtalyan firma Calegaro ile iş birliğine başlamış, ilk olarak Türkiye ve Türkmenistan’da lüks mekan tasarım koleksiyonları ve özel tasarım mücevher koleksiyonları ile bu pazarda yerini almaya başlamıştır.